Máme pro vás soutěž!

Spolu s internetovým obchodem www.autodily-na-skodu.cz jsme pro vás připravili soutěž o dárkový balíček kosmetiky v hodnotě 500 Kč.

 

Balíček obsahuje: COYOTE Aktivní čistič plastů interiéru 300 ml, COYOTE Cockpit spray Vanilka 400ml, COYOTE Čistič disků kol Trigger 500 ml, Wunderbaum vonný stromeček Vanillaroma, TEMPO Autošampon (s voskem) 300ml, Mycí houba XL. Vše od kvalitních výrobců COYOTE a TEMPO.

https://www.autodily-na-skodu.cz/Darkovy-balicek-autokosmetiky-d12420.htm

 

Jak balíček vyhrát?

1.Dejte LIKE stránce Autodíly-na-škodu.cz

2.Napište do komentáře u jejich příspěvku SOUTĚŽ, proč právě vy byste měli tento balíček vyhrát? V kreativitě a vtipnosti se meze nekladou :-)

3. Komentář s největším počtem "to se mi líbí" automaticky tento balíček vyhrává.

4. 22.3 2018 v 00:01 soutěž končí, obchod Autodíly-na-škodu.cz se s výhercem na FB spojí a požádá o adresu k zaslání výhry.

 

Obchod Autodíly-na-škodu.cz je specializovaný obchod na autodíly Škoda. Nabízí jak originální díly Škoda, tak levné dovozové značky. Kromě autodílů nabízí také speciální nářadí pro opravy vozidel, tažné zařízení, autodoplňky a příslušenství. Za zmíňku stojí určitě také jejich online podpora, poradenství a vlastní blog. Jejich slogan "s námi mít vůz Škoda, se vyplatí" je tak určitě na místě :-)

 

Tagy: 

Autodoplňky ŠKODA

© 2014 - 2024 Copyright


Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. POKUD S TÍM NESOUHLASÍTE TENTO WEB NEPOUŽÍVEJTE! Další informace

like