Škoda Superb nyní dostupná s dalšími pohonnými jednotkami včetně nového plug-in hybridu

Čtvrtá generace modelu Superb rozšiřuje svou nabídku motorizací o nový výkonný zážehový motor 2,0 TSI. Navíc je nyní možné objednat karosářskou verzi kombi s plug-in hybridním pohonem. Celkově mají zákazníci na výběr z pěti různých pohonných jednotek, což zahrnuje širokou škálu možností pro různé preference a potřeby.

Škoda Superb dostává nově nejvýkonnější motor vůbec. K dispozici je benzinový čtyřválec 2,0 TSI s výkonem 195 kW, který je dodáván pouze s pohonem všech kol. Tato novinka je dostupná jak pro verzi liftback, tak i pro kombi, s doporučenou prodejní cenou začínající na 1 125 000 Kč včetně DPH pro verzi Selection a od 1 325 000 Kč včetně DPH pro verzi Laurin & Klement.

Škoda Superb Combi může být také vybavena plug-in hybridním pohonem druhé generace, který kombinuje elektromotor s benzinovým motorem 1,5 TSI. Celkový výkon činí 150 kW a točivý moment 350 Nm. Dojezd na elektrický pohon se prodloužil na více než 100 km díky nové vysokonapěťové baterii s kapacitou 25,7 kWh. Doporučené prodejní ceny začínají na 1 145 000 Kč pro verzi Selection a 1 345 000 Kč pro verzi Laurin & Klement včetně DPH.

Nová Superb nabízí také vylepšenou bezpečnostní výbavu, včetně asistentů při odbočování, průjezdu křižovatkou a antikolizního asistenta. Dále má rozšířené možnosti digitální hlasové asistentky a přístup k online službám prostřednictvím aplikace MyŠkoda.

Autodoplňky ŠKODA

© 2014 - 2024 Copyright


Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. POKUD S TÍM NESOUHLASÍTE TENTO WEB NEPOUŽÍVEJTE! Další informace

like

auto