ŠKODA Superb: Prodej v Česku oficiálně startuje za 599 900 Kč!

ŠKODA Superb
- Nová ŠKODA Superb od 6. června v prodeji u všech autorizovaných partnerů v České republice
- Ještě před oficiálním uvedením na trh eviduje oddělení tuzemského prodeje více než 1.700 závazných objednávek
- Moderní vůz s inovativní technikou, vytříbeným designem a bohatou výbavou za ceny od 599 900 Kč
- Prodloužený servisní interval snižující provozní náklady standardem, unikátní paket Mobilita PLUS jen za 990 Kč
- ŠKODA Superb Combi bude na český trh uvedena v průběhu září 2015
 
Značka ŠKODA uvádí na domácí trh třetí generaci modelu Superb – vlajkovou loď automobilky. Všichni autorizovaní partneři značky ŠKODA v České republice zahajují oficiální prodej 6. června a srdečně zvou zájemce na první předváděcí jízdy. Od březnového zveřejnění specifikací a cen eviduje oddělení tuzemského prodeje již více než 1.700 závazných objednávek nejnovějšího přírůstku do rodiny vozů ŠKODA. Základní cena nového vozu ŠKODA Superb v provedení liftback činí 599 900 Kč. Karosářská varianta kombi vstoupí na český trh v polovině září letošního roku.
​Oficiální zahájení prodeje je naplánováno na 6. června. Na tento den zvou všichni tuzemští prodejní partneři značky ŠKODA zákazníky do svých showroomů, kde jsou pro ně připraveny předváděcí vozy k prohlídce i vyzkoušení. ŠKODA Superb vyvolala značný zájem spolu s pozitivním přijetím modelu, o čemž svědčí hromadící se objednávky. 
 
„Nový Superb představuje pro značku ŠKODA počátek nové éry. Tento vůz ukazuje, kde dnes značka ŠKODA stojí. Se svým výrazným designem, skvělými technickými kvalitami a vynikající nabídkou prostoru definuje naše vlajková loď nová měřítka automobilové střední třídy,“ říká Luboš Vlček, šéf prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika. „V současné době evidujeme jen v České republice více než 1.700 závazných objednávek,“ vypočítává Luboš Vlček.
 
Třetí generace modelu Superb představuje zcela novou techniku MQB-B zahalenou do nadčasové karoserie liftback s objemným a dobře přístupným zavazadelníkem. Pod kapotou pracují zcela nové zážehové i vznětové pohonné jednotky, které se vyznačují příznivou spotřebou a nízkými emisemi na úrovni emisního standardu Euro 6. Jejich výkonové spektrum sahá od 88 kW do 206 kW. Kromě přímo řazených manuálních převodovek jsou v nabídce i samočinná dvouspojková ústrojí DSG, většinu motorů lze na přání kombinovat s pohonem všech kol. Nový Superb patří ke špičce segmentu nejen svými prostorovými parametry, ale sleduje také nejmodernější trendy v oblasti konektivity a zobrazení informací o stavu vozidla. Posádka může využívat rozhraní SmartLink (MirrorLink™) ke komunikaci se svým mobilním zařízením. Až 29 „Simply Clever“ řešení usnadňuje život na palubě.
 

Autodoplňky ŠKODA

© 2014 - 2022 Copyright


Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. POKUD S TÍM NESOUHLASÍTE TENTO WEB NEPOUŽÍVEJTE! Další informace

like