Škoda Superb RS edition

Škoda Superb RS

Úpravu má na svědomí firma bbcompany, jedná se o převaření zadního sériového nárazníku na Octavia III RS, přizpůsobení výfuků koncovkám v nárazníku, následné lakování nárazníku. Přední nárazník je vytvořen z nárazníku Octavie III RS. 

Doba takovéto úpravy nárazníku včetně lakování je cca týden, je k tomu zapotřebí celé auto, aby se nárazník mohl napasovat a vše se mohlo rozměřit přímo na autě. Cena této přestavby vyšla majitele na necelých 11 000,- Kč včetně lakování. Všechny potřebné díly si zákazník dodal sám ( kompletní zadní nárazník Octavia III RS ).

Cena předního nárazníku vyšla zákazníka na 10500,- Kč včetně lakování + cena za kompletní RS nárazník. U takovýchto úprav je výhodou to, že jak nárazník na autě, tak i RS nárazník může být v určité míře poškozený. Tudíž majitel může nějakou korunu ušetřit tím, že svůj nepoškozený nárazník z auta prodá za cenu, za kterou se nabízejí nastrojené nárazníky bez nutnosti lakování a sežene si místo něj  nárazník poškozený bez mřížek a mlhovek ( nesmí chybět žádná část za kterou se nárazník přidělává ) a to samé platí o RS nárazníku, nemusí být ve 100% stavu. 

fotogalerie: 
Škoda Superb RS
Škoda Superb RS
Škoda Superb RS
Škoda Superb RS
Škoda Superb RS
Škoda Superb RS
Škoda Superb RS
Škoda Superb RS
Škoda Superb RS
Škoda Superb RS

Autodoplňky ŠKODA

© 2014 - 2024 Copyright


Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. POKUD S TÍM NESOUHLASÍTE TENTO WEB NEPOUŽÍVEJTE! Další informace

like

auto